Erkek İlişkide Nasıl Zevk Alır ?


Seks gençler için kapalı bir sapıdır. Bizim geleneklerimiz gençlerin aileleri ile bu konuda konuşmalarını engeller. Onlara şaşkın ve bilgisiz oldukları bu konuda nereden malûmat alacağını bilemezler.
Hürriyetten bahsedildiği zaman, giyim, spor, din, düşünce ve yiyecekler akla gelir. Oğlan çocuğu bu konularda rahatlıkla konuşabilir. Ancak büyürken ona dünyanın en ilginç ve önemli konusu gibi gelen seks hakkında, çok yakın bir arkadaş veya anlayışlı ebeveynler bulmadıkça kimse ile konuşamaz.

Seks konusu hakkında konuşulduğu zaman çoğunlukla itirazla karşılaşırız. Çünkü insanların töreleri, dinî inançları ve Kesin bazı fikirler bu konudan nsanları uzak tutar. Bu hususta konuşurken kendilerinde •iurlar. Çıplakken meme başlaının etrafında “meme tomurcuklarının” belirdiğini, bunlaın hassas ve gergin olduğunu Hissederler. Bunlar, adolesans çağının başlangıcındaki puberte devrinin belirtileridir. Bazı erkek çocukları 1617 yaşına kadar erişken olmazlar. Bazıları ise 910 yaşında fizikî olarak olgunlaşmaya başlarlar. Çoğurv lukla ise, adolesans çağı 1314 yaşında başlar ve 1718 yaşında biter.

Tagged under: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top