Flört Nedir ?

Bu teknik tabiî yollar ile öğrenilir. Erkek çocuk kendi deneyimleri ve hatalarının sonuçlarını kendi kişiliğine adapte eder. Flört tekniği ile delikanlıların kendilerini sadece cinsî ilişkiye konsantre etmeleri hatadır. Flört bir başlangıç devridir. Her şeyin kesin kaideler ile inceden bilinmesi gerekmez. Karmakarışık ve çetrefilli bir ay değildir. Erkek çocuklar bazı detayları yeni yeni öğrenirlerken daha mutlu olurlar.
insanların flört etmesi için diğer bir sebep flörtün insanlar arası anlamlı ilişkiyi sağlayan bir işlem olmasıdır. Ancak bu ilişki karşılıklı değilse anlamını yitirir. Eğer bir erkek çocuk kız çocuğuna sevgisini gösteriyor iken ondan cevap alamaz ise yapıcı ve olumlu bir olay olmaktan çıkar. Bazen erkek çocukları öyle heyecanlanırlar ki karşısındaki kızın kendisi ile ilgilenmediğini fark edemezler. Bu takdirde iki insan arasında bir bağlantının kurulması imkânsızdır.

Flört esnasında neler olup bittiğini anlamak için kızlar ile erkek çocuklar arasında farkları bilmek gerekir. Eğer erkek çocuk onu uyandırmak için seksî resimler göstermeye kalkarsa sadece isteksiz olmakla kalmaz aynı zamanda şiddetli reaksiyon gösterirler. Dolayısıyla sonuçta erkek çocuğun heyecanı ve isteği yarıda kesilir.

Kızlar ise flört başlamadan önceki devrede daha heyecanlıdırlar. Tüm gece boyunca delikanlı ile baş başa oturmak, romantik bir akşam geçirmek, bu film veya sinemaya gitmek onları daha mutlu eder. Ve flört için kolaylıkla zemin hazırlar. Buna mukabil bazı erkek çocukların bir kız ile beraber olduktan 10 dakika sonra onu öpmek istemesi kızın ret cevabı ile sonuçlanır. Aynı şekilde kız çocukları herhangi bir münakaşa ve onları üzen bir olaydan sonra veyahut rahatça keşfedilebilecekleri bir yerde flört etmek istemezler. Bu faktörler erkek çocuklardan daha fazla kızları negatif yönde etkiler.

Şartlar ne olursa olsun erkek çocuğu flört ederken kendisinin seks açısından kolaylıkla uyarılabildiğini hisseder. Flört ederken penisi kolaylıkla uzun süre ereksiyon halinde kalır veya defalarca ereksiyona geçer. Eğer penisi uzun süre ereksiyonda kalırsa, giderek tesislerinde bir ağrı hisseder. Bazen kız çocukları da kasıklarında veya seks organlarında benzer ağrı hissederler. Erkek çocuğu ağrıyı testislerinde hissederse de gerçekte kasıktaki adalelerin krampı sebebiyle oluşur; oldukça şiddetli ve rahatsız edici olabilir.
Bunun için erkek çocukları bazı çareler ararlar. Pek çoğu kendi kendine tatmine başvurur ve böylece ağrıyı önler. Eğer ereksiyon cinsî doyum noktasına ulaşma ile sonuçlanırsa yine mesele halledilmiş olur. Cinsî doyum noktasına ulaşamaz ise kendi kendine cinsî tatmin de bir çözüm yoludur. Eğer flört uzarsa kız çocuğu da erkek kadar seks açısından uyarılır. Cinsî açıdan hayli gerilimli bir hâle gelir ve bu nedenle rahatlamak ister. Her ne kadar erkeklerdeki gibi sık olmasa da kız çocuğu da flört esnasında orgazma geçer. Bu esnada erkek çocuk tarafından bilinmesi gereken başlıca 3 belirti ve değişiklik oluşur: Vücudu ve derisi hayli sıcaktır, hızlı solur ve tüm vücudu son derece gergin bir hal alır.

Seks açısından uyarılmaya verdikleri cevap kızlarda çok değişiktir. Bazıları son derece kolay uyarılabilirler. Diğerleri ise korku ve baskılar nedeniyle hayli yavaş cevap verir, daha az bir sayıdaki grup ise tüm hayatları boyunca asla cinsî açıdan uyarılamazlar. Bazı kız çocukları asla uyarılmadıkları veya istedikleri için değil öyle yapmaları gerektiğine inandıkları için flört ederler. Eğer flört etmezler ise argoda kullanıldığı biçimde “tavuk” adıyla anılacaklarından veya hoşlandıkları bir erkek çocuğunun onları dışarı çıkarmayacağından korktukları için flört etmeye kendilerini zorlarlar. Bu durumu erkek çocuklarının anlaması çoğunlukla zordur. Ve bu nedenle çelişkili olaylar oluşur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir