Kadın ve Erkek Neden Aldatır

Bu genellikle evli bir çiftin beraberliklerine üçüncü bir kişiyi dahil etmeleridir. Bu kişi her iki çiftin ya da çiftlerden birinin sevgilisi olabilir.

Buna benzer bir düzen İtalya’da 17.-19. yy.’da zengin sosyetik ailelerde kabul edilmişti. Bir kadın, kocasının kendisine az ilgi gösterdiğini farkettiği zaman, kendi sosyal sınıftan bir sevgili arardı. Kocanın da karısının aşığından genellikle haberi olurdu.

Günümüzdeki şeklinde de çiftlerin durumdan haberleri vardır. Bir kadın kocasını hâlâ sevebilir, ancak cinsî duygularını tatmin etmek için başka birine daha ihtiyaç duyuyordun Veya karı ya da koca çift cinsiyetidir ve karşı cinsle ilişkinin yanısıra, kendi cinslerinden bir sevgiliyi istiyorlardır.

Üçlü beraberliğin başka bir biçimi de kocanın bekâr bir arkadışının, karısına çekici gelmesidir. Bu ilişkide kadın kocasıyla olan ilişkiden tatmin olamayabilir ve arkadaşını çekici bulur. Böylece üçlü beraberliğe girdiklerinde kadın hem kocasıyla, hem de onun en yakın arkadaşıyla beraber olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir